ENGLISH

Daha iyi bir deneyim yaşamak için sesi açın.

headphone_icon

ATAKAN AFSAR

CAMBRIDGE UNIVERSITESI KAMPI
Britanya ve Japonya arasinda gerceklesecek olan genc bilim insanlari kampina girmeye hak kazanan degerli ogrencimiz Atakan'i kutluyoruz.

Değerli velilerimiz ve arkadaşlarım,
16 yıldır Britanya ve Japonya devletlerinin desteği ile devam etmekte olan Genç Bilim İnsanları Çalıştay’ ına bu yıl çok kıymetli öğrencimiz olan ve sonrasında Science öğretmeniz olarak göreve başlayan Atakan Afşar gitmeye hak kazanmıştır.Britanya’da Sixth Form‘ a giden ve okulların başvurusu sonrası başvuruların değerlendirdiği süreçte , başvuran okullardan sadece 4 öğrenci ve 1 öğretmen alımı gerçekleşmektedir. (300 öğrenci içerisinde ilk 7’ ye sonrasında ilk 4’ e kalmıştır)
Rolls-Royce, Barclays gibi önemli markaların sponsor olduğu program, hem Japon hem de Birleşik Krallık öğrencilerinin bilime olan ilgilerini beslemeyi, takım ruhlarını geliştirmeyi, bilim ve mühendislik projeleri üzerinde birlikte çalışarak dünya hakkındaki farkındalıklarını artırmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.
Cambridge Üniversitesi’nde , bilim ve mühendislik dalındaki hocaların öncülüğünde gerçekleşecek olan proğrama katılımından ötürü Atakan’ımızı kutlarız...Başarıları çoçuklarımıza, toplumumuza ışık olsun...

Merhaba!
Bize yazın ve size 24 saat içerisinde dönüş yapalım.

info@lmslondon.com

İletişim

LMS BİLİM VE SANAT MERKEZİ

557 Green Lanes / London

info@lmslondon.com

07515706587