ENGLISH

Daha iyi bir deneyim yaşamak için sesi açın.

headphone_icon

ALİ İNAN KÖSEOĞLU

GCSE MATEMATIK A**
GCSE SONUÇLARINDA TARİHİ BAŞARI
Değerli velilerimiz, çok kıymetli arkadaşlarım, İngiltere’ de 950,000’ den fazla öğrencinin pandemi sebebiyle giremediği GCSE sınavları eğitim bakanlığının daha öncesinde belirtmiş olduğu gibi ; çoçuklarımızın okullarındaki seviyeleri, aldıkları deneme sınav sonuçları ve buna benzer birçok veriyi kullanarak oluşturdukları algoritma , 20 Ağustos itibariyle sınav sonucu şeklinde açıklanmış bulunmaktadır. Elde edilen veriler geçen yıla göre kıyaslandığında 4(C) ve üzeri not alan öğrenci sayısının % 8.9 artığı , 7(A) ve üzeri not alan öğrenci sayısının ise %5.2 arttığı görülmektedir.
Bugün sizlere her başarının bir hikayesi vardır sözünden hareketle 3’ üncü sınıftan beri öğrencim Ali’min bizi gururlandıran, bütün çocuklara örnek olan başarısından bahsetmek isterim. Açıklanan sınav sonuçlarına göre Ali 12 dersten A ve üzeri not alarak tarihe not düşmüştür.
Ali’ nin bu başarısında ; Aile-Çocuk - Öğretmen ilişkisinin ,samimiyeti ve güveni ile çıkılan eğitim yolculuğundaki ‘bilincin’ çok önemli bir payı vardır. Bu örnek başarı gece gündüz sıkı bir şekilde ders çalışan Ali’nin değil!!; planlı ve disiplinli çalışma biçimini hayatında prensip edinmiş Ali’nin başarısıdır...
Ali’nin bu başarısında annemiz Servet ablanın payı düşünemeyeceğimiz kadar büyüktür. 8 yıl boyunca anne olarak vermiş olduğu emeği, fedakarlığı ve özellikle bir öğretmen olarak bana vermiş olduğu güven duygusu için özellikle çok teşekkür ederim.. Hacı abiye ise baba olarak göstermiş olduğu özveriden ötürü ayrıca teşekkür ederim..
Bu başarıların çoğalması , ancak toplumsal bilinç ile mümkündür.Bu bakımdan sorumluluk sahibi herkesin bilgi ışığında kollektif çalışma bilinci ile farkındalık oluşturmasına ihtiyaç vardır.Teknolojik bir devrin adımlarının daha çok hissedildiği günümüz dünya koşullarında, sürece katkı sunacak gençlerimizin çoğalması umuduyla herkese bilgi dolu bir gün diliyorum...

Merhaba!
Bize yazın ve size 24 saat içerisinde dönüş yapalım.

info@lmslondon.com

İletişim

LMS BİLİM VE SANAT MERKEZİ

557 Green Lanes / London

info@lmslondon.com

07515706587