ENGLISH

Daha iyi bir deneyim yaşamak için sesi açın.

headphone_icon

LMS | BİLİM VE SANAT MERKEZİ
— London

Hakkımızda

Günümüz gelişim çağında çocuklarımızın aldıkları eğitim kalitesinin; sağlıklı ve bilinçli nesiller yetiştirmek açısından önemli olduğu kanısındayız. Bilgiyi edinmenin yanısıra bunu kullanabilen, kendini ifade eden, özgüveni yüksek, hayal edebilen bir  neslin yetişmesi ancak bunu algılayabilen ve sonrasında uygulayan bilinçli aileler ve nitelikli eğitim kurumları  ile mümkün.

Çocuklarımızın aldıkları eğitim kalitesini  sadece veli toplantılarında alınan bilgi ile değerlendiren;  sahip oldukları yetenekleri ve niteliklerini sınavdan aldıkları sonuca göre  değerlendiren bir aile yapılanması , arzu ettiğimiz aydın fikirli genç nesillerin oluşmasına engel teşkil etmektedir. Bu sebepten ötürü LMS ailesi olarak çocuğumuzun temel gelişim dönemi olan ilkokul' a büyük önem veriyoruz.

Bilinmesi gereken en önemli hususlardan biri her çocuğun aynı algı düzeyinde olmaması ve bunun sonucu olarak her birine ait yeteneğin farklılık göstermesidir. Bu bilinç aile tarafından benimsenip bir değer haline geldiğinde çocuğumuz hiç beklemediğiniz başarılara imza atabilir, potansiyelini keşfedebilir.

Okulumuzda; verilen eğitimin herkesin eşit standartlarda ve bireysel ihtiyaçları ile birlikte farklılıkları belirlenerek, ihtiyaca yönelik planlamalar yapılmaktadır. Onları eşsiz kılan kişiliklerini, yeteneklerini ve ilgi alanlarını keşfetmelerine rehberlik etmeyi amaçlamaktayız.

Merhaba!
Bize yazın ve size 24 saat içerisinde dönüş yapalım.

info@lmslondon.com

İletişim

LMS BİLİM VE SANAT MERKEZİ

557 Green Lanes / London

info@lmslondon.com

07515706587