ENGLISH

Daha iyi bir deneyim yaşamak için sesi açın.

headphone_icon

Atakan Afşar

Oxford Üniversitesi Egitim Proğramı
 Oxford Üniversitesi, Somerville Kolejinde gerçekleşecek olan eğitim programına girmeye hak kazanan değerli öğrencimiz Atakan Afşar.

Değerli arkadaşlarım, uzun yıllardır ders verdiğim kıymetli öğrencim Atakan Afşar’dan aldığım başarı haberini sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarım. Başarı seviyesi yüksek 10 uncu sınıf öğrencilerinin , birden fazla başvuru sürecinden geçerek sınırlı sayıda öğrencinin kabulü ile ağustos ayında Oxford Üniversitesi -Somerville Kolejinde gerçekleşecek olan 1 haftalık eğitim programına girmeye hak kazanmıştır.Britanya’dan 120 öğrenci’ nin katılımı ile gerçekleşecek olan eğitim programının temel amacı; Öğrencilerin alacakları akademik eğitim, üniversite yaşamı ile özgüvenlerini ve yapabilirlik hissiyatlarını artırarak , köklü ve saygın üniversitelere girmelerinin hayalini mümkün kılmaktır.

Dipnot : 1879’da Kız koleji olarak kurulan Somerville Kolej , adını ünlü matematikçi ve bilim insanı Mary Somerville’ den almaktadır. Aralarında ilk kadın başbakan Margaret Thatcher , Nobel bilim ödülüne sahip Dorothy Hodgkin ve Hindistan Başbakanlığını yapmış Indira Gandhi gibi bir çok önemli isim bu okuldan mezundur. 1994 yılı itibariyle erkek öğrenci alımına başlamıştır.

Merhaba!
Bize yazın ve size 24 saat içerisinde dönüş yapalım.

info@lmslondon.com

İletişim

LMS BİLİM VE SANAT MERKEZİ

557 Green Lanes / London

info@lmslondon.com

07515706587