ENGLISH

Daha iyi bir deneyim yaşamak için sesi açın.

headphone_icon

Yagmur Ozturk

BUYUK BASARI
Kings Maths School' a girmeye hak kazanan ogrencimizi yurekten kutluyoruz
Değerli velilerimiz ve arkadaşlarım ,
Nitelikli eğitimin öneminin çok daha fazla önem arz ettiği günümüz dünya koşullarında , payımıza düşen katkıyı sunabilmek için uzun yıllardır emek harcıyor ve bu yolda çok kıymetli bilim ve sanat insanın yetişmesine vesile oluyoruz.Bugün sizlere aldığımız yüksek başarı haberini paylaşmaktan ötürü onur duyarız.
Her yıl belirli sayıda öğrencinin sınav ve sonrasında mülakatla alındığı King’s College Maths School; bu yıl kapılarını tavır ve davranışlarıyla rol model olan aynı zamanda yüksek sayısal yeteneği ile öne çıkan, Yağmur’umuza açıyor.
Bu başarının öneminin anlaşılması açısından okulun tarihini size ifade etmek isterim.
19’uncu yüzyılda ve sonrasında bilim alanında önemli katkılar sunan ve 1829 tarihinde Kral George IV tarafından kurulan King’s College ; ilerleyen süreçlerde diğer köklü kurumlarla birleşerek büyümüş ve önemli bir bilim merkezi haline gelmiştir.(United Medical and Dental Schools of Guy's and St Thomas' Hospitals ,Chelsea College,Queen Elizabeth College,Institute of Psychiatry.)
King’s College London Mathematics School ise aynı şekilde matematik alaninda yüksek heves ve beceriye sahip ögrencileri( GCSE ‘ den minimum 8 alma şartı) nitelikli üniversitelerde ve kurumlarda görev yapmalarini amaç edinmis ve A Level’ larda matematik alaninda %100 A ve A* basarisiyla öne çıkmış önemli bir okuldur.
Yağmur’umuzun bu başarısında emeği geçen başta ailesi ve öğretmenleri olmak üzere herkese çok teşekkür ederiz. Çocuklarımızın aldıkları bu başarıların çoğalması , ancak toplumsal birlik ve beraberliğimiz ile güvene dayalı paylaşımı ile mümkün olabilir...

Merhaba!
Bize yazın ve size 24 saat içerisinde dönüş yapalım.

info@lmslondon.com

İletişim

LMS BİLİM VE SANAT MERKEZİ

557 Green Lanes / London

info@lmslondon.com

07515706587