ENGLISH

Daha iyi bir deneyim yaşamak için sesi açın.

headphone_icon

Atakan Afsar

GCSE Matematik A**
Degerli velilerim ve arkadaslarim
Britanya’ da ortaokula giden ögrencilerin liseye geçmek için katilim gösterdikleri ve gelecek egitim yasamlarinda çok önemli yere sahip olan GCSE sinav sonuçlari , 22 Agustos itibariyle açiklanmistir. 2019 yilinda açiklanan sonuçlara göre 837 ögrenci bütün derslerden en yüksek puan olan 9 almistir. 2019 yilinda ise matematik dersinden sinava giren ögrenci sayisi 169,402 seklinde kayitlara geçmistir. LMS bünyesinde egitim alan ögrencilerimizin sonuçlarini adim adim sizlerle paylasmaktan ötürü mutluluk duyariz.
LMS ailesi olarak birinci siniftan itibaren yüksek disiplin ve kararlilikla çocuklarimizin nitelikli üniversitelere gidip önce ailelerine , sonrasinda topluma ve dünya’ya faydali bireyler olmalari için ; durmadan çalisiyor, projeler üretiyoruz.
Bugün sizlere 8 yildir ders verdigim çok kiymetli ögrencim Atakan Afsar’ dan bahsetmek istiyorum.Ders verdiginiz süre uzun olunca paylastklarinizda bir o denli çok oluyor. Onlarin mutlulugu , basarilari ile sizde duygulaniyor, onur duyuyorsunuz. Atakan’imiz gecmis yillarda , yüksek matematik bilgisinden ötürü, çok önemli basarilara imza atmis , GCSE sinavinda ise en yüksek puan olan 9( A**) alarak , bu basarisini bir kez daha göstermistir. Atakan sadece matematik alaninda degil toplam 8 derste tarihe geçecek basarilar elde etmistir.
Matematik: 9 (A**)
Fizik: 9 (A**)
Kimya: 9(A**)
Biyoloji: 9(A**)
Ingilizce: 8 (A*)(ltr)
Ingilizce : 7(A) (lng)
Cografya: 8( A*)
Müzik : 8 ( A*)
LMS ailesinde basari tesadüfen gerçeklesmez. Emek harcayip , alin teri dökmeniz gerekir.Atakan bu basarilari elde ederken taviz vermeden disiplinli bir sekilde çalisarak alin teri döktü. Elde ettigi bu basari, toplumumuzu umutlandirmali ve onurlandirmalidir. Böyle basarilar rol model alinarak nitelikli çocuklarimizin sayisi artirilmalidir. Bu basarida büyük katkisi olan, Levent abiye , Ayse ablaya, Berkan’a çok tesekkür ederim. Bununla birlikte egitim hayatinda Atakan’a katki sunan, Isik olan ögretmenlerine de tesekkürlerimi sunarim... 

Merhaba!
Bize yazın ve size 24 saat içerisinde dönüş yapalım.

info@lmslondon.com

İletişim

LMS BİLİM VE SANAT MERKEZİ

557 Green Lanes / London

info@lmslondon.com

07515706587